1. Svéd masszázs
Relaxál, oldja a feszültséget, gyengéd és nyugtató hatású. A masszázs során az egész testet átmasszírozzák hosszú, egyenletes és körkörös mozdulatokkal. Nemcsak lelki, de olyan szervi problémában is segítséget nyújt, mint a magas vérnyomás, emésztési zavarok, gerincbántalmak, szívpanaszok, légzőszervi problémák. Javítja a vérellátást, enyhíti az izomfeszültséget és fájdalmat, növeli a rugalmasságot, segíti a tejsav és a méreganyagok távozását, csökkentve az izmokban és ízületekben lévő fájdalmat és merevséget.
2. Thai masszázs
A test energetikáját veszi alapul: a terapeuta az energiavonalak mentén található akupunktúrás pontokra gyakorol finom nyomást. Jellemző rá a tömörítés és a nyújtás. A masszázs során a páciens nemcsak fekszik, hanem a terapeuta különböző testhelyzetekbe mozgatja: kilazítja, nyújtja az izmokat, kihúzza az ízületeket. Csökkenti a stresszt, javítja a rugalmasságot. Az energiapontok nyomása javítja a vér- és nyirokkeringést, stimulálja a belső szerveket és serkenti működésüket, egyensúlyba hozza a test energiarendszerét.
3. Lávaköves masszázs
A test különböző pontjaira elhelyezett fűtött, sima kövek melegítik és ellazítják az izmokat és kiegyensúlyozzák a test energiaközpontjait. A terapeuta a masszázs alatt gyengéd nyomást alkalmaz a kövekkel. A forró kövek javítják a vérkeringést és nyugtatják az idegrendszert. Jellegzetesen a hát specifikus részeire, a tenyérbe és az ujjak közé teszik.